lu.se

ReLog

Lunds Tekniska Högskola

Denna sida på svenska This page in English

Kontakt

Forskningsledare

Daniel Hellström
TeknD, Docent

Hemsida

daniel.hellstrom@plog.lth.se

+ 46 46 222 72 30
+ 46 730 560 580

 

 

Utbildningsansvarig

Mats Johnsson
TeknD, Docent

Hemsida

mats.johnsson@plog.lth.se

+ 46 46 222 94 37
+ 46 702 07 43 44

Forskare

Henrik Sternberg
TeknD, Docent
universitetslektor

Hemsida

henrik.sternberg@plog.lth.se

Klas Hjort
TeknD, Post doc
bitr. universitetslektor

Hemsida

klas.hjort@plog.lth.se

+ 46 703 14 84 54 

Pernilla Derwik
Universitetsadjunkt

Hemsida

pernilla.derwik@plog.lth.se

+ 46 46 222 01 46

 

 

Doktorander

Stefan Karlsson
Doktorand

Hemsida

stefan.karlsson@oriflame.se

+ 46 701 043 777

Camilla Nyquist Magnusson
Doktorand

Hemsida

camilla.nyquist@plog.lth.se

John Olsson
Doktorand

Hemsida

john.olsson@plog.lth.se

Yulia Vakulenko
Doktorand

Hemsida

yulia.vakulenko@plog.lth.se

Sidansvarig:

ADRESS OCH KARTA

Karta till Campus Helsingborg

ReLog (Retail Logistics)
Campus Helsingborg
Box 882, 251 08 Helsingborg 
042-35 65 00 (växel)

Besöksadress
Universitetsplatsen 2
252 25 Helsingborg

Leveransadress
Rönnowsgatan 6 
252 25 Helsingborg

FÖRPACKNINGSLOGISTIK

ReLog har basen i forskningsgruppen Förpackningslogistik vid LTH, Lunds universitet.